2014

Medewerkers

Aantal medewerkers

Het aantal medewerkers bij Macintosh nam af met 370 tot 10.461 (5.746 FTE). In Fashion was sprake van een afname van het aantal medewerkers met 376 naar 8.752 en in Living nam het aantal medewerkers toe met 13 tot 1.628.

 

Aantal medewerkers totaal120142013
Totaal10.31610.662
Full-time equivalenten gemiddeld5.6245.608

 

Aantal medewerkers Fashion220142013
Totaal8.6889.047
Full-time equivalenten gemiddeld4.6194.613

 

Aantal medewerkers Living20142013
Totaal1.6281.615
Full-time equivalenten gemiddeld1.005995

 

1. Exclusief “overige” medewerkers: aantallen 2014: 145 (2013: 169) en FTE 2014: 122 (2013: 153)
2. Inclusief 5 winkels in Luxemburg en 3 winkels van Firelle in BelgIë en inclusief medewerkers hoofdkantoor en distributiecentrum die zijn toegerekend aan de winkelformules.