aandeelgegevens

Het aandeel en de beurs

Het aandeel en de beurs (euro)2014 2013
Hoogste koers1 9,60  8,95
Laagste koers1 3,42  7,67
Ultimo koers 3,60  8,74
Beurswaarde ultimo (€ mln) 96,4 212,8
 
Aantal aandelen uitstaand ultimo226.776.77924.342.545
Geplaatst en gestort aandelenkapitaal (in €)10.710.7209.737.018
Gewogen gemiddeld aantal uitstaande aandelen24.206.94323.029.418
Jaaromzet aantal aandelen in stuks31.984.2441.393.969
Jaaromzet aantal aandelen in waarde (€ mln)314,711,6
Aantal transacties35.5693.808
Gemiddelde dagomzet aandelen in stuks37.7815.467
Gemiddelde dagomzet aandelen in waarde (€ 1000)35846

 

 

1.       Hoogste koers op 9 mei 2014 en laagste op 29 december 2014.
2.       Inclusief 1.239.000 ingekochte aandelen (2013: 1.259.090).
2.       Exclusief eventuele transacties buiten de door Euronext gereglementeerde markt.